Ösel Tubs’i toodete eelised

Ösel Tubs’i kümblustünnid ja nende lisatarvikud on disainitud nii, et need sobiks võimalikult erinevatesse elukeskkondadesse. Välisdekooris on säilinud traditsiooniline puit, samas kõik lahendused, mis peituvad selle taga on modernsed. Oma välimuselt sobivad sellised kümblustünnid nii talukeskkonda kui moodsa maja juurde.

Puitdekoori värvid on valitavad ja siin seab piire vaid värvitootjate pakutav valik. Sisemist klaasplastist osa saab tellida valge ja sinisena.

Lisaks esteetilisele välimusele pakub saarlaste välja mõeldud kümblustünn ka mugavat isteasendit, mõeldud on ka sellele, et tünni kasutatakse jahedates oludes – kümblejate turi ja kael on külma eest kaitstud.

Klaasplastist sisule on täiesti lekkevabalt võimalik integreerida värve muutvat leedvalgustust ja mullisüsteemi. Puidust kümblustünni puhul on taoliste lisade paigaldamisel tünni lekete vältimine väga keeruline.

Ösel Tubsi kümblustünnid erinevad ka lai ja sile serva poolest. Enamikel teiste tootjate tünnidel on serv kas kitsas või kumer. Laiale servale on hea asetada pudelit, klaasi, kaussi või taldrikut, sest suupisteid ja joogipoolist kulub seda laadi seltskondlikul istumisel ikka. Lisatarvikuna saab osta ka spetsiaalset pudelialust, mis kinnitub tünni külge.

Kui tavaliselt pakutakse kümblustünnidele pehmet presentkatet, siis Ösel Tubs’i tünnidele on võimalik tellida ka spetsiaalset klaasplastist kaant, mille paigaldamine tünnile on tunduvalt lihtsam, sellega saab kiiresti hakkama ka üksida.

Mõeldud on ka ohutusele – korstnale saab tellida lisaks sädemepüüdja-vihmamütsi.

Väga suureks eeliseks võib pidada aga kümblustünni lihtsat transporditavust. Jäiga konstruktsiooni ja sisseehitatud ahjuga tünni on lihtne liigutada krundi piires. Sõiduauto järelkärul transportides ei ole veos ülegabariidiline. Korstna, trepi ja muud kümblustünnist välja ulatuvad detailid saab eemaldada ning paigutada tünni sisse. Katteks sobib veo ajal hästi klaasplastist kaas. Ösel Tubs’i Kümblustünni kaal on maksimaalselt 220 kilo ja kõige lihtsam on seda tõsta nelja inimese käterammu abil.