Klaasplastikust disaintrepid

600 EUR

Disaintrepid on valmistatud ilmastikukindlast klaasplastikust, mille välisdekoor on kaetud naturaalse männipuidust laudisega, mis omakorda on üle võõbatud puitu kaitsva toonitud puiduõliga. Trepiastmete pealmine pind on libisemise vältimiseks kaetud spetsiaalse struktuurse mustriga. Disaintrepid on kujundatud kümblustünni ergonoomilist kumerat disaini ning stiili järgides, moodustades efektse tervikliku ansambli.

Saadaval on ka termotöödeldud puitdekooriga disaintrepid.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 30 EUR

Klaasplastikust disaintrepid

Korstna vihmamüts-sädemepüüdja

75 EUR

Korstnamüts-sädemepüüdja hoiab ära vihma ja lume sattumise kümblustünni sisse ja selle ahju. Lisaks hoiab ära sädemete ja lenduvate tuhaosakeste juhusliku sattumise hoonete lähedusse ja tahmaosakeste sattumise kümblustünni vette. Korstnamütsi sisse on paigaldatud takistav metallvõrk, mis ei lase tahmaosakestel korstnatorust väljuda.

NB! Soovitame aeg-ajalt korstnamütsi metallist sisevõrku puhastada.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 10 EUR

Korstna vihmamüts-sädemepüüdja

Puidust trepp

360 EUR

Puittrepp on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, mis on ilmastikukindluse tagamiseks üle õlitatud spetsiaalse puiduõliga. Puittrepp on kujundatud kümblustünni üldist kumerat disaini järgides. Trepp kinnitatakse kümblustünni laudise külge kruvidega.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 30 EUR

Puidust trepp

Söögi -ja joogialus

120 EUR

Männipuidust valmistatud joogi- ja söögialusele on mugav asetada nii klaase kui ka toidutaldrikut. Samuti on aluste peale võimalik asetada efektsed romantilist atmosfääri loovad õueküünlad. Joogi- ja söögialus on disainitud kaarja kujuga, sulandudes efektselt kümblustünni stiilsesse komplekti.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 20 EUR

 

Söögi -ja joogialus

Soojustusega kümblustünni kate

540 EUR

100mm paksuse vahtpolüstüreeniga (EPS 200) soojustatud kate kiirendab oluliselt tünni kütmist, kaitseb tünni sisu vihma, lume ja tolmu eest. Soojustatud kate kannatab -30 kraadi külma ja +60 kraadi sooja, ning on lisaks ka hallitusekindel.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 40 EUR

Soojustusega kümblustünni kate