Klaasplastikust disaintrepid

450 EUR

Disaintrepid on valmistatud ilmastikukindlast klaasplastikust, mille välisdekoor on kaetud naturaalse männipuidust laudisega, mis omakorda on üle võõbatud puitu kaitsva toonitud puiduõliga. Trepiastmete pealmine pind on libisemise vältimiseks kaetud spetsiaalse struktuurse mustriga. Disaintrepid on kujundatud kümblustünni ergonoomilist kumerat disaini ning stiili järgides, moodustades efektse tervikliku ansambli.

Saadaval on ka termotöödeldud puitdekooriga disaintrepid.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 30 EUR

Klaasplastikust disaintrepid

Korstna vihmamüts-sädemepüüdja

75 EUR

Korstnamüts-sädemepüüdja hoiab ära vihma ja lume sattumise kümblustünni sisse ja selle ahju. Lisaks hoiab ära sädemete ja lenduvate tuhaosakeste juhusliku sattumise hoonete lähedusse ja tahmaosakeste sattumise kümblustünni vette. Korstnamütsi sisse on paigaldatud takistav metallvõrk, mis ei lase tahmaosakestel korstnatorust väljuda.

NB! Soovitame aeg-ajalt korstnamütsi metallist sisevõrku puhastada.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 10 EUR

Korstna vihmamüts-sädemepüüdja

Kromoteraapia LED valgusti

150 EUR

Kromoteraapia LED valgusti on 12 V madalpingel töötav värve muutev (viis eri värvikombinatsiooni) efektne valgusallikas, luues õhtuhämaruses õdusa romantilise atmosfääri. Lüliti abil on võimalik fikseerida ka üks kindel värvikombinatsioon.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 20 EUR

KROMOTERAAPIAST – kromoteraapial ehk värviteraapial on sajanditepikkused traditsioonid.

Käesolevaks ajaks on välja selgitatud, et monokroomne valgus mõjutab organismi elulisi parameetreid – vererõhku, pulssi, hingamist. Nii näiteks tõstavad nimetatud näitajaid punased, kollased ja oranžid toonid, alandavad aga rohelised, lillad ja sinised toonid. Kaasaegse tehnoloogia abil on osutunud võimalikuks luua monokroomse valguse allikas, millel on ainulaadne palett erineva küllastusastmega värve. Kromaatilise lambi värvidel on inimkeha erinevatele aspektidele konkreetne mõju. Valgus ja värv mõjub mitte ainult silmade, vaid kogu keha kaudu erinevad lainepikkused neelduvad otse naha sisse. Kromoteraapia võimaldab nautida “värvivanni”, kus värvid vahelduvad ja kiirguvad läbi vannivee ning nähtava spektri värvide segunemine ja eraldumine loob kordumatu visuaalse efekti, moodustades mitmevärvilisi üleminekuid kogu spektri skaala ulatuses, rahustavatest ja lõdvestavatest kuni tasakaalustavate ja aktiveerivateni. Kromoteraapilised valgusdioodid loovad rikkaliku ja atmosfäärilise värvilise valguse. Läbipaistvast ümmargusest mäekristallilisest ümbrisest kiirguv kromoteraapiline valgus mõjutab Teie enesetunnet ning viib ta täiusliku harmoonia ja tasakaalu seisundisse.

Kromoteraapia LED valgusti

Puidust trepp

200 EUR

Puittrepp on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, mis on ilmastikukindluse tagamiseks üle õlitatud spetsiaalse puiduõliga. Puittrepp on kujundatud kümblustünni üldist kumerat disaini järgides. Trepp kinnitatakse kümblustünni laudise külge kruvidega.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 30 EUR

Puidust trepp

Söögi -ja joogialus

80 EUR

Männipuidust valmistatud joogi- ja söögialusele on mugav asetada nii klaase kui ka toidutaldrikut. Samuti on aluste peale võimalik asetada efektsed romantilist atmosfääri loovad õueküünlad. Joogi- ja söögialus on disainitud kaarja kujuga, sulandudes efektselt kümblustünni stiilsesse komplekti.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 20 EUR

 

Söögi -ja joogialus

Soojustusega kümblustünni kate

400 EUR

100mm paksuse vahtpolüstüreeniga (EPS 200) soojustatud kate kiirendab oluliselt tünni kütmist, kaitseb tünni sisu vihma, lume ja tolmu eest. Soojustatud kate kannatab -30 kraadi külma ja +60 kraadi sooja, ning on lisaks ka hallitusekindel.

NB! Toote hinnale lisandub saatmiskulu 40 EUR

Soojustusega kümblustünni kate